Navrhneme takový byt, kam se budete rádi vracet

Pokud se rozhodnete pro návrhy interiérů, můžete si být jisti, že jste udělali dobře. Nejenom že prostory renovujete, ale dopřejete jim i módní prvky s ohledem na jednotlivé dispozice bytu a sladíte detaily tak, jak byste rádi. Výsledek bude takový, jaký jej očekáváte. Žádné nehody, žádný nehezký nábytek, žádné vybavení, které nikam nepasuje.

Panelákový byt změníme k nepoznání

Vyřeší za vás všechny důležité a nejtěžší otázky, jak daný prostor oživit. Návrhy interiérů pracují s celým prostorem, a jakmile si schválíte u studia jejich vizualizaci, přichází na řadu rekonstrukce, která prostory připraví na míru vašim požadavkům a tak, jak s nimi návrhy interiérů počítají. Většinou se používá vybavení vyráběné na zakázku, takže si můžete být jisti, že nikdo nemůže okopírovat váš interiér, neboť půjde o skutečný originál, vypracovaný a připravený dle vašich představ a vizí designera, kterého oslovíte.

Nebojte se změny, vyplatí se!

Dejte vale nehezky vypadajícímu nábytku a špatně řešenému uspořádání bytu. Svěřte se do rukou profesionálů a vytvořte si bydlení, o kterém sníte.